„Kovo namas“ – Kauno Dainavos mikrorajone įsikūręs A klasės mažaaukštės statybos daugiabutis, puikus pasirinkimas vertinantiems ramybę miesto apsuptyje ir ieškantiems užtikrintos NT investicijos. Strategiškai patogioje Kovo 11-osios gatvėje esantis keturių aukštų pastatas yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, o atstumas iki senamiesčio nedidelis – automobiliu galima jį pasiekti vos per 12 minučių. Puikiai išvystyta augančio mikrorajono infrastruktūra užtikrina ne tik greitą patekimą į kitus miesto mikrorajonus, bet ir patogų įvažiavimą į šalia namo esančią gyventojams skirtą automobilių aikštelę.


Šalia moderniai atrodančio pastato yra viskas, ko reikia šiuolaikiniam žmogui: sporto kompleksas, turgus, parduotuvė, poliklinika, vaistinė, kavinės, bankai, automobilių plovykla, degalinė, baseinas, vaikų darželiai, mokyklos, KTU universitetas bei miestiečių pamėgtos žaliosios erdvės. Visame name yra suprojektuotos tik dvi laiptinės: viena jų galima patekti į mažesnius butus, kita – į didesnius, šeimoms skirtus 3-4 kambarių butus. Siekiant užtikrinti gyventojų ramybę šioje laiptinėje kiekvienas aukštas turi tik po du butus. Toks modernus daugiabučio projektas sukuria idealias sąlygas įsikurti jaunoms šeimoms ar studentams, kuriems KTU universitetas bus pasiekiamas pėščiomis.


A klasės energetinio efektyvumo lygis lemia mažas šildymo išlaidas, o integruoti pažangūs saugumo, vėdinimo bei grindinio šildymo sprendimai suteikia jaukumą ir galimybę individualiai nustatyti bei reguliuoti norimą atskirų patalpų mikroklimatą. Statybos metu naudotos aukštos kokybės statybinės ir izoliacinės medžiagos namui suteikia dar daugiau šiltumo ir ekonomiškumo.


Šiuolaikiškas ir modernus UAB „NT Kryptis“ vystytojų „Kovo namo“ projektas paprasčiausiai yra sukurtas sėkmingoms jūsų investicijoms ir patogiam gyvenimui mieste.

 

A+ ENERGINĖ KLASĖ

Mūsų tikslas – sukurti jaukų, šiltą gerbūvį naujakuriams su minimaliomis šildymo išlaidomis. Aukštas A+ klasės pastato energetinio efektyvumo lygis, efektyvus grindinis šildymas ir kokybiškos izoliacinės medžiagos net ir šalčiausią žiemą gyventojams leis mėgautis mažomis šildymo sąskaitomis, kurios priklausomai nuo buto dydžio žiemos metu sieks vos nuo 12 EUR/mėn.

 

IŠVYSTYTA INFRASTRUKTŪRA

Aplink mūsų vystomą projektą rasite viską, ko reikia patogiam gyvenimui. Netoliese yra kelios mokyklos, vaikų darželiai, prekybos centras, sporto kompleksas, turgus, poliklinika, vaistinė, kavinės, bankai, universitetas bei kiti šiuolaikiniam žmogui svarbūs paslaugų taškai. Draugystės bei Kovo 11-osios parkai taip pat yra pasiekiami ranka, o vos už 300 m. - Girstučio baseinas. Patogiam susisiekimui čia rasite viešojo transporto stoteles, o automobilius galėsite saugiai laikyti aplink namą esančioje aptvertoje teritorijoje.

 

SAUGI INVESTICIJA

Nedidelės ir jaukios gyvenamosios paskirties patalpos taps puikia jūsų investicija. Patrauklūs, ekonomiški butai su aplinkui esančia infrastruktūra pritrauks daug susidomėjusių potencialių nuomininkų. Šalia esantis universitetas praplės nuomininkų ratą ir užtikrins, kad ne nuomininkai rinksis jus, o jūs rinksitės nuomininkus. Didelė prognozuojama „Kovo namo“ butų paklausa padarys jūsų investicijas saugias ir suteiks norimą investicinę grąžą.

 

JAUKUMAS

Mėgaukitės reta galimybe gyventi miesto daugiabutyje neapsuptame kaimynų gausos. Mažaaukštė statyba ir limituotas butų kiekis sumažins gyventojų skaičių, triukšmą, garantuos laisvesnį automobilių parkavimą, bendrą ramybės pojūtį ir ramesnį miegą. Jauki aplinka yra tai, ko šiandieniniuose daugiabučių projektuose vis dažniau pasigendama.

 

GYVENKITE MIESTO RITMU

Jauskitės lyg gyventumėte už miesto ribų esančioje ramybės oazėje, tačiau tuo pačiu metu ranka pasiekite bet kurį norimą miesto tašką. Akimirksniu atsidurkite Taikos ir Savanorių prospektuose iš kurių greitai ir patogiai pasieksite kitas pagrindines miesto transporto arterijas. Nesvarbu ar keliaujate automobiliu, ar viešuoju transportu, ar dviračiu - greitai nuvykite į senamiestį, netoliese esantį parką, kavinę arba kitą jūsų pamėgtą vietą.

 

 

 

 

Kainos prasideda nuo 1140 EUR/kv.m.

2 kambarių butas tik nuo 42000 EUR

Orientacinis A+ buto šildymas nuo 12 EUR/mėn.

Papildomai įsigykite sandėliuką. Planas (PDF)

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami arba paspausdami „Sutinku“, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Privatumo politikoje